Budoucnost

17. prosince 2012 v 20:11 | Terrina |  Tema tydne
Zavřu oči a otevřu mysl, tím pádem začínám přemýšlet. Do hlavy se mi dostane 256 věcí a motají se dohromady. Blížící se Vánoce, Silvestr, přátelé, přítel, rodina, doktoři, škola. V ten moment jsem zmatená, ale jsem moc líná na to otevřít oči, tak začnu doopravdy přemýšlet.
Co se stane o Vánocích? Bude otec nalitej? Dostanu to co si přeju? Uvidím ráno Davču? Budeme mít aspoň jedny Vánoce plný radosti? Zamotá se mi z toho hlava, je mi smutno, začnu přemýšlet nad něčím jiným..
Silvestr? Jediný co mě zajímá a nad čím přemýšlím je to, jak to udělat abych se viděla s Davčou.. Jenže z toho jsem taky smutná, začnu přemýšlet znovu..
Kamarádi, no, dá se tak v dnešní době vůbec někdo nazvat? Existuje v dnešní době pojem "Opravdový kamarád" ? Myslela jsem si, že ano, ale po tom co se na mě vykašlali oba moji nejlepší kamarádi a vídám jen lidi ve škole, mi přijde, že jsem na světě sama.. Ano další smutné téma.. Takže přecházím na jediné dobré a hezké téma o kterém ráda přemýšlím a to je můj přítel.. Co asi dělá? Kdy už budu s ním? Co mi asi koupil na Vánoce? Bude mít radost z mého dárku? Už ať jsme spolu a můžem spolu ležet, navěky věků, prosím:) V ten moment mi ale dojde, že abych s ním moohla být, musím se odloučit od rodiny, což je další téma, odloučení by pro mě osobně nebylo tak hrozné, ale přece jen, mám mamku ráda..
No a o škole? o té přemýšlím že všeho nejvíc nerada! Tak asi jako každý, bojím se že neudělám maturitu, že propadnu, promarním peníze za soukromou školu.. A raději se ponořím do otázky ČÍM ASI BUDU V DOSPĚLOSTI? BUDU ÚSPĚŠNÁ? BUDU POŘÁD S DAVČOU? V ten moment mě přepadá tma a já usínám..

Stává se Vám to?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 therealtrue22 therealtrue22 | 17. prosince 2012 v 21:34 | Reagovat

Co se má stát stane se, jaký si to uděláš takový to máš. Svět pracujícího není žádný med, užívej studenského života. Takový ten strach kolem maturit je přirozený, já jsem se ho zbavila tím, že jsem se řádně připravovala a pak nervy v ten den jsem žádný neměla, naprostá pohoda to byla. S kamarády prožívám podobné období jako ty. Takový je život,resp.lidi, které si někdy připustíme až moc k tělu a i když si myslíme, že je známe, tak nás dokážou překvapit. Mě většinou dost negativně a hnusně. Ale Boží mlýny melou. Něco končí, aby mohlo něco nového začít. Já jsem díky podrazu kamarádky získala hned dva a o dost lepší,vyzrálejší,upřímný. I když se to nezdá, všechno zlý je pro něco dobrý :-)

2 Džajna Dževil Džajna Dževil | Web | 18. prosince 2012 v 7:10 | Reagovat

Jasně, to každý. Právě proto jsem napsala tenhle článek a to co jsi napsala snačí jen o tom, že jsi ho nečetla a nebo vůbec nepochopila!

3 black dresses black dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 10:19 | Reagovat

I'm a huge fan of your site and I read it regularly. Keep up the good work!
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama