Rodinná idylka

27. prosince 2012 v 8:31 | Terrina |  Tema tydne
Poslední dobou mi přijde, že americké romantické filmy z doby Vánoc mi kazí "iluzi" .. pak vždycky chci, aby byli všichni taky tak šťastní a měli se rádi.. jenže vždy narazím.. u nás je to plné hádek (tak jako asi skoro všude, protože Vánoce jsou vpodstatě stresová situace) a někdy je to k nevydržení.. Otec odchází kolem 8-9 ráno do hospody, máma od rána vaří.. tenhle rok přijela sestra s manželem a synem, tak tu bylo aspoň trochu veselo, to vzrušení, když Lukášek (můj synovec, 4 roky) uviděl pod stromečkem tolik dárků:) a když je rozbaloval a pak nevěděl k čemu dřív:) to byla snad jedinná pozitivní věc na celým večeru:)
Se svými dárky jsem byla spokojená, ale asi sem od toho čekala, víc..
Každopádně dnes jdu projít elektra a koupit si mobil:) snad tam bude, na internetu měli 1-2 kusy .. tak tam jdu za hodinku abych to stihla z první ruky a byla tam mezi prvníma!:) Držte mi palečky:)
No a abych se vrátila k tématu, Vánoce u nás doma, jsou divný.. Už když sem byla malá, otec chodil a věčně remcal, že u jídla moc piju, že toho sním málo a když sem dojedla, schválně si přidal abych nešla ke stromečku moc brzo..
Ale s přibývajícím věkem mým i jeho, už je mi to jedno..

Co Vy, jak jste strávily Vánoce?:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama