v co věřím?, den 10.

27. prosince 2012 v 19:47 | Terrina
V duchy, nadpřirozeno a nejspíš i v Boha..

Nedá se říct, že bych byla věřící, chodila do kostela, nikdy jsem tam nebyla, ale někdy bych tam jít chtěla.. Spíš si říkám, kdo za všechno může, nejsem zrovna typ co by věřil v náhodu a osud.. Někdo nás prostě musí ovládat, někdo má naše knížky a píše náš příběh.. /mimo nás/ a k tomu patří i nadpřirozeno, protože jestli není Bůh, je něco víc nad náma.. Proto nechápu, proč se lidé dělají těmi "nejvyššími" .. pro mě prostě existuje něco víc než my..

Duchové, to je jeden z mých největších obav.. V článku "Můj celoživotní strach" jsem tohle rozebírala a myslím že není potřeba to tu vypisovat znovu, jen krátce.. V noci se probouzím, zničeho nic.. Cestou ze záchodu mám pocit že mě někdo sleduje, utíkám ve tmě a skáču do postele, protože se bojím že mě něco chytí.. Po všech hrozných filmech, hororech si nikdy nejsem jistá, jestli jsem blázen nebo doopravdy existují, ale jsou určité jevy, které mi nikdo nikdy nevysvětlí..

V co věříte Vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brides bridesmaid dresses brides bridesmaid dresses | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 12:22 | Reagovat

Diminished of valuation after jeeps wreck, is. Being inclined and having the power. A weekly. A cigarette is the perfect type of a perfect pleasure.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama